Szkoła Podstawowa im. Stanisława Moniuszki w Bąkowicach

MEN       WOM      Kuratorium       WODIiP       CKE       OKE Wrocław       Gmina Świerczów       WSzPWN       WSiP       Polska

 

  Strona główna

  Aktualności

  Informacje o szkole

  Historia szkoły

  Pracownicy

  Dokumenty szkolne

  Przyjaciele szkoły

  Dla rodziców

  Dla ucznia

  Plan zajęć

  Galeria

 

     Napisz do nas

                                    

WIECZOREK RODZINNY

       Rozpoczynając nową tradycję w Szkole Podstawowej w Bąkowicach, uczniowie klas IV – VI, wspólnie z wychowawcami, przygotowali dla swoich rodziców inscenizację słowno – muzyczną.

W dniu 27 maja 2010 roku odbył się uroczysty wieczorek rodzinny z okazji Dnia Mamy  i Taty. Dzień Mamy i Taty to bardzo szczególne święta dla dzieci w wieku szkolnym. Pozwalają na wspólne przeżywanie radości, okazywanie miłości rodzicom, budzenie poczucia wspólnoty z rodziną, docenianie jej wartości oraz czerpanie radości z bycia razem poprzez czynne uczestnictwo w wieczorku rodzinnym. Dzieci już od dłuższego czasu przygotowywały się do tej uroczystości. W ciepłych słowach ukrytych w wierszach i piosenkach, przekazały co czują i myślą, a własnoręcznie wykonane prezenty i kwiaty, sprawiły wielką radość mamom i tatom. Wśród prezentów były między innymi talony na prace domowe i buziaki, do wykorzystania przez rodziców w dowolnym czasie. Uwieńczeniem uroczystego wieczorku był słodki poczęstunek przygotowany przez dzieci i rodziców.

R. Boduch

wstecz